فرم درخواست برگه آنالیز مواد شیمیایی رومیل و مرک


واحد پشتیبانی فنی شرکت پارس فراسو در تمامی ساعات کاری در خدمت مشتريان گرامی می باشد. خواهشمند است فرم زیر را به دقت تکميل نمائيد , پس از ارسال اطلاعات مورد درخواست حداکثر ظرف مدت پنج ساعت برگه مورد نظر به آدرس شما از طريق پست الکترونيک ارسال خواهد شد .

برگه‌ آناليز مواد COA) certificate of analysis) چیست؟
خواص فیزیکی و شیمیایی یک محصول به نوع مواد اولیه و ریزساختار آن بستگی دارد. جهت انجام پژوهش، ویژگی های یک ماده و ارائه ترکیب درصد اجزاء نمونه , تعیین اجزاء آلی و معدنی موجود در آنها شناسايي می شوند.

برگه اطلاعات ايمنی مواد شیمیایی (MSDS)
بسیاری از موادی که در آزمایشگاه استفاده می کنیم به صورت بالقوه خطرناک است . مخصوصا در شرایطی همچون دمای زياد , فشار يا زمانی که با ماده های دیگر ترکیب می شوند.
دو پارامتر اصلی برای شناسایی علایم ( خطر شیمیایی ) وجود دارد .
برگه اطلاعات ایمنی مواد ( MSDS ) و لیبل های شیمیایی که در ادامه به یکی از آنها یعنی ( MSDS ) اشاره می کنیم .

MSDS چیست ؟
اين کلمه مخفف ( Material Safety Data Sheet ) یا ( برگه اطلاعات ایمنی مواد ) به نوعی دفترچه راهنمای یک ماده شیمیایی محصوب می شود که اطلاعاتی در مورد ماهیت ماده , شناخت عوامل خطر بالقوه و راههای کنترل آن در اختیار ما می گذارد .

MSDS در سایت های توليد کننده مواد شیمیایی گاها با SDS نشان داده است. این دفترچه راهنما ممکن است اطلاعات زیادی را به شما بدهد و از طرفی چون تولید کنندها های مواد شیمیایی در دنیا بسیار زیاد هستند هر کدام از آنها می توانند اطلاعات متفاوتی را ارائه دهند . که این باعث سر در گمی کاربر می شود از این رو از سال 2004 میلادی انستیتو ملی استاندارد آمریکا در استاندارد شماره ANSIZ400.1-2004 یک فرمت شانزده قسمتی را برای آن پیشنهاد داده است و امروزه تقریباً اکثر کشورهای دنیا آن را پذیرفته اند و طبق این استاندارد MSDS را تدوین می کنند .  

فرم درخواست آنالیز

لطفاً نام مرکز خريدار کالا به صورت کامل وارد گردد .

لطفاً نام و نام خانوادگی فرد درخواست کننده در اين قسمت وارد شود .

لطفاً شماره تماس خود را جهت هماهنگی در اين قسمت وارد نمائيد .

لطفاً آدرس ايميل خود را جهت ارسال اوراق در اين قسمت وارد نمائيد .

شمـاره فاکتـور کالای خـريداری شـده را در اين قسـمت وارد کنيد .

لطفاً نـــام محصول خريداری شــده را به لاتيـــن وارد نمائيد .

لطفاً کد مواد خريداری شده را به لاتين در اين قسمت وارد نمائيد.

لطفاً کد دسته بندی ( Batch Number ) مواد خريداری شده را به لاتين در اين قسمت وارد نمائيد.