پارس فراسو

Pars Faraso (P.S.G)

Exclusive Agency of Laboratory Equipment

 • برگه آناليز
 • در صورت ارسال درخـواست از طريق وب سايت شرکت پارس فراسو , هزينه ارسال کالای شما با سريع ترین روش ممکن به صورت رايگان خواهـند بود. 
 • شرکت پارس فراسو با کادری مجرب در تمام طول شبانه روز در بخش خدمات و پشتيبانی پاسخگوی شما می باشد . لطفاً با شماره تماس 9366701385 98 + تماس حاصل فرمائيد
 • با ارائه درخواست خدمات پس از فروش از طريق وب سايت شرکت پارس فراسو زمان و هزينه تعميرات را به حداقل کاهش دهيد
واحد پشتیبانی فنی شرکت پارس فراسو در تمامی ساعات کاری در خدمت مشتريان گرامی می باشد. خواهشمند است فرم زیر را به دقت تکميل نمائيد , پس از ارسال اطلاعات مورد درخواست حداکثر ظرف مدت پنج ساعت برگه مورد نظر به آدرس شما از طريق پست الکترونيک ارسال خواهد شد .

برگه‌ آناليز مواد COA) certificate of analysis) چیست؟
خواص فیزیکی و شیمیایی یک محصول به نوع مواد اولیه و ریزساختار آن بستگی دارد. جهت انجام پژوهش، ویژگی های یک ماده و ارائه ترکیب درصد اجزاء نمونه , تعیین اجزاء آلی و معدنی موجود در آنها شناسايي می شوند.

برگه اطلاعات ايمنی مواد شیمیایی (MSDS)
بسیاری از موادی که در آزمایشگاه استفاده می کنیم به صورت بالقوه خطرناک است . مخصوصا در شرایطی همچون دمای زياد , فشار يا زمانی که با ماده های دیگر ترکیب می شوند.
دو پارامتر اصلی برای شناسایی علایم ( خطر شیمیایی ) وجود دارد .
برگه اطلاعات ایمنی مواد ( MSDS ) و لیبل های شیمیایی که در ادامه به یکی از آنها یعنی ( MSDS ) اشاره می کنیم . 

MSDS چیست ؟ 
اين کلمه مخفف ( Material Safety Data Sheet ) یا ( برگه اطلاعات ایمنی مواد ) به نوعی دفترچه راهنمای یک ماده شیمیایی محصوب می شود که اطلاعاتی در مورد ماهیت ماده , شناخت عوامل خطر بالقوه و راههای کنترل آن در اختیار ما می گذارد . 

MSDS در سایت های توليد کننده مواد شیمیایی گاها با SDS نشان داده است. این دفترچه راهنما ممکن است اطلاعات زیادی را به شما بدهد و از طرفی چون تولید کنندها های مواد شیمیایی در دنیا بسیار زیاد هستند هر کدام از آنها می توانند اطلاعات متفاوتی را ارائه دهند . که این باعث سر در گمی کاربر می شود از این رو از سال 2004 میلادی انستیتو ملی استاندارد آمریکا در استاندارد شماره ANSIZ400.1-2004 یک فرمت شانزده قسمتی را برای آن پیشنهاد داده است و امروزه تقریباً اکثر کشورهای دنیا آن را پذیرفته اند و طبق این استاندارد MSDS را تدوین می کنند .  

برگه مورد در خواست


خريدار*

لطفاً نام مرکز خريدار کالا به صورت کامل وارد گردد .

نام و نام خانوادگی*

لطفاً نام و نام خانوادگی فرد درخواست کننده در اين قسمت وارد شود .

شماره تماس*

لطفاً شماره تماس خود را جهت هماهنگی در اين قسمت وارد نمائيد .

پست الکترونیک*

لطفاً آدرس ايميل خود را جهت ارسال اوراق در اين قسمت وارد نمائيد .

شماره فاکتور*

شمـاره فاکتـور کالای خـريداری شـده را در اين قسـمت وارد کنيد .

نام کالا*

لطفاً نـــام محصول خريداری شــده را به لاتيـــن وارد نمائيد .

کد کالا*

لطفاً کد مواد خريداری شده را به لاتين در اين قسمت وارد نمائيد.

کد دسته بندی*

لطفاً کد دسته بندی ( Batch Number ) مواد خريداری شده را به لاتين در اين قسمت وارد نمائيد.

 • کد خبر: 6 زمان انتشار: 1397/4/27 17:59:25
  ارائه تجهيزات و مواد شيميايي منطبق با گواهی استاندارد ISO17025
  ارائه تجهيزات و مواد شيميايي منطبق با گواهی استاندارد ISO17025

  اين امر بر همگان روشن است که گواهینامه ایزو 17025 آزمایشگاه ها را قادر می سازد تا نشان دهند که کارآمد هستند و نتایج قابل اعتماد را تولید می کنند، همچنین اين گواهی استاندارد بین المللی کمک می کند تا همکاری بین آزمایشگاه ها و سایر سازمان ها بیشتر شود . گزارش های تست و گواهی ها را می توان از یک کشور به کشور دیگر بدون نیاز به آزمایش بیشتر پذیرفت، که به نوبه خود، تجارت بین المللی را بهبود می بخشد. 

  شرکت پارس فراسو با تجربه ای مفید و بالا در خصوص ارائه تجهيزات آزمايشگاهی و مواد شيميايي منطبق با استاندارد ايزو 17025 این امکان را برای موسسات و مجموعه هایی که در حال تجهيز آزمايشگاههای خود می باشند فراهم آورده تا تضمين نمايد کالاهای ارائه شده توسط کارشناسان ايزو 17025 مورد تائيد قرار خواهند گرفت. در حال حاضر در بخش مواد شيميايي آزمايشگاهی شرکت ROMIL انگلستان محصولات خود را با گواهی استاندارد ايزو 17025 ارائه می کند و يا کليه تجهيزات ارائه شده توسط کمپانی های NUVE  ,  FALC و STEROGLASS دارای گواهی IQ , OQ  می باشند. 

 • کد خبر: 5 زمان انتشار: 1393/4/2 9:27:29
  تعميرات کليه تجهيزات آزمايشگاهی - گارانتی شش ماهه
  تعميرات کليه تجهيزات آزمايشگاهی - گارانتی شش ماهه

  هزینه‌های نگهداری و تعمیرات، در مجموع، بخش عمده‌ای از هزینه‌های يک شرکت  را در بر می‌گیرد . به کارگیری سیستم نگهداری و تعمیراتِ خاصِ ، می‌تواند نقش بسیار زیادی را در کاهش قیمت تمام شده محصول نهایی ایفا نماید. اما این تأثیرات تنها محدود به هزینه نبوده و در سرعت ارائه محصول در کل زنجیره تامین، کیفیت محصول، قابلیت اطمینان، چابکی سازمان و عواملی از این دست نیز تأثیرات خاص خود را خواهد داشت که هر یک از آن‌ها محلی از تامل خواهد بود .

  بخش فنی شرکت پارس فراسو در راستای خدمت به مشتريان اعلام می دارد برای اولين بار در کشور تعميرات کليه دستگاههای تخصصی آزمايشگاهی با گارانتی شش ماهه از طرف اين شرکت ارائه می گردد .

 • کد خبر: 4 زمان انتشار: 1393/4/2 9:16:34
  دانشگاه آزاد اسلامی - دستگاه فريزر منفی 90 درجه سانتيگراد
  دانشگاه آزاد اسلامی - دستگاه فريزر منفی 90 درجه سانتيگراد
  شرکت پارس فراسو مفتخر است در راستای ارائه خدمت به مراکز تحقيقاتی و پژوهشی دستگاههای فريزر منفی 90 درجه سانتيگراد کمپانی NUVE را به دانشگاههای آزاد اسلامی واحد پرند , آزاد شهر , کرمانشاه و علوم و تحقيقات خوزستان ارائه نموده است .

  در صورت نياز به دريافت تائيديه های کيفيت از طرف مصرف کنندگان خواهشمند است با اين شرکت تماس حاصل فرمائيد .
 • کد خبر: 3 زمان انتشار: 1393/4/2 8:52:20
  شركت فرآورده‌هاي لبني كاله - روتاری اواپراتور
  شركت فرآورده‌هاي لبني كاله - روتاری اواپراتور

  شركت فرآورده‌هاي لبني كاله با توجه به برترهای دستگاه روتاری اواپراتور مدل : STRIKE 300 از کمپانی STEROGLASS ايتاليا نسبت به برندهای مشابه اقدام به خريد اين از شرکت پارس فراسو نمود .

  از مزایای دستگاه STRIKE 300 می توان به موارد ذيل اشاره کرد :

   

  * دماي محفظه حرارتي از طريق ريـزپردازه و بصورت ديجيتالي كنتـرل و تنظيـم و روي صفحه نمايشگر نشـان داده مي شود.
  * گستره دمايي آن تا 185 درجه سانتيـگراد با دقت عمل 2/0 + درجه سانتيگراد می باشد .
  * با استـــــــفاده  از كنتــرل ريز پـردازه اي مي تـوان ســــــرعت چرخش فلاسك را كه بين 0 تا 280 تنظيم نمود .
  * يکی از قابليت های اين دستگاه امکان تغيير زاويه بالن تبخير در قسمت حمام دستگاه می باشد , با امکان ميتوان ميزان سطح تماس بالن تبخير با محلول داخل حمام را کم يا زياد کرد .
  * صفحه نمايش لمسی و قابليت نمايش همزمان چندين پارامتر از قابليت های دستگاه روتاری اواپراتور مدل : STRIK 300 می باشد
 • کد خبر: 2 زمان انتشار: 1393/3/24 19:08:33
  آزمايشگاه فارابی زنجان - اندازه گيری فلزات سنگين در خون
  آزمايشگاه فارابی زنجان - اندازه گيری فلزات سنگين در خون
  محققان تاكید كردند: افزایش غلظت سرب در جریان خون خطر مرگ و میر ناشی از بیماریهای قلبی عروقی را به میزان قابل توجه و نگران كننده‌ای افزایش می‌دهد.

  سرب یك فلز سمی‌ است و تاثیرات مخربی روی سلامت افراد به جای می‌گذارد . در گذشته نیز نتایج مطالعات گوناگون این تاثیرات مخرب و بیماری زا را تایید كرده‌اند.

  آزمايشگاه فارابی زنجان با مديريت آقای دکتر حسن شعاعی با تجهيز آزمايشگاه به دستگاه آناليز فلزات سنگين مدل : IONIX از کمپانی Steroglass ايتاليا به عنوان اولين آزمايشگاه در استان زنجان اقدام به اندازه گيری فلز سرب در حد ppm , ppb , ppt در خون اقدام نموده اند .

  از آنجایی که فلز سرب دارای اثرات مخرب زيادی بر بدن انسان دارد لازم است جهت پيشگيری اقدامات زير را به صورت دوره ای انجام داد .

  * اندازه گیری سطح سرب خون در همه کودکان در سن ۱۲-۹ ماهگی و اندازه گیری مجدد در ۲ سالگی .
  * بررسی سطح سرب خون برای افرادی که در تماس شغلی با سرب می باشد .
  * مشاوره خانواده درباره منابع احتمالی سرب و روش های کاهش مواجهه با سرب .
 • کد خبر: 1 زمان انتشار: 1392/7/1 11:32:17
  شرکت پتروشيمی اروند
  شرکت پتروشيمی اروند
  در راستای خدمت به صنعت نفت , گاز و پتروشيمی کشور بار ديگر , شرکت پارس فراسو توانست با تکيه بر کيفيت بالای کالاهای خود از شرکت ROMIL مواد شيميايي مورد نياز آزمايشگاههای شرکت پتروشيمی اروند بزرگترين زنجيره PVC جهان را به مدت يکسال تامين کند . همچنين اين شرکت به عنوان يکی از بزرگترين واردکنندگان مواد شيميايي از شرکت ROMIL انگستان و ارائه کالا به صورت مستمر به پتروشيمی هایی نظير شهيد تندگويان , خوزستان , فجر و ... بتواند با توجه به کيفيت بالای کالاهای خود ساير مراکز را نيز تحت پوشش خود در آورد .