پارس فراسو

Pars Faraso (P.S.G)

Exclusive Agency of Laboratory Equipment

 • pic1
 • pic2
 • pic3
 • Pic4

منشور اخلاقی شرکت

شرکت پارس فراسو به عنوان يکی از شرکت های وارد کننده لوازم و تجهيزات آزمايشگاهی تأسيس گرديده، در قالب يك شرکت بازرگانی خصوصی موظف به رعايت اصول، موازين اخلاقي، فريضة تكريم ارباب‌رجوع و جلب رضايت آحاد مشتريان با تأسي از تعاليم آسماني مي‌باشد و تحقق اين امر را به عنوان ضرورتي‌اجتناب‌ناپذير در مسير اهداف عاليه و مقرر سازماني و دستيابي به توسعه فضای علمی کشور عزيزمان ايران به شمار آورده و بر اساس اصل مشاركت، تمامي كاركنان خود را در اين مهم، سهيم و مسئول مي‌داند. بر همين اساس، شرکت پارس فراسو خود را متعهد ‌دانسته كه اخلاق حرفه‌اي را با لحاظ نمودن اصول مندرج در اين منشور، به نحو احسن انجام دهد .
 • خـــــود را فـــــــردي متـــــعـــهد به انجـــــام فـــراميــن الهــــــي دانســتـــــه، در ايــــن مسيــــر، كمتــــريــــن كوتــــاهي بـــه عمــــل نيــــــــاورم.
 • با رعايت كامـــل موازين و معيـــــارهاي اخــــــــلاقي و قانوني ، مناسب، در رفــتار خود سيره، گفتار و منش بزرگان دين را مبناي عمل خود قرار دهم.
 • خود را در مقابل تمــــامي اشخـــــاص حقيقي و حقوقي، كه در مقام مشتري و ارباب‌رجوع با شرکت به تعامل مي پردازند، مسئول و پاسخگو بـدانم.
 • در انجــــــام امـــــور محــــوله با رعـــــايت منــــافع شرکت در جــــهت منــــافع ملــــي و مصـــــالح کشــــور عزيـــــزم ايـــــران كوشــــــا باشـــم.
 • با ايمــــــان به عنايات لايزال خالـــــــق هستي، به ارائة خـــــدمات به مشتـــــريان پــــرداخته، جلب رضايت آنان را سرلوحة امور خود قرار دهــم.
 • مشتريان را سرمايه هاي واقعي شرکت تلقي نمايم و منافع شرکت را در منافع مشتريان و اهداف شرکت را در اهداف توسعه کاری جستجو كنم.
 • شعار و مبناي فعاليت من به عنوان اعضاء شرکت پارس فراسو ،در تمامي سطوح، كار، تلاش و پيگيري، براي دستيابي به ايراني سرافراز است.
 • در مقام خدمت، بـــــا خُلق و خوي نيكــــو و گشــــــاده رويي برخورد كرده، در نهـــــايت ادب، تواضع و دقت، وظايف محـــــوله را به انجام برســــــانم .
 • دريافت هرگونه انتقاد، نظر از سوي مشتريان را ارج نهاده، از آن بهعنوان زمينه اي سازنده در مسير ارتقاي خود و سازمان متبوع، استقبال كنم.
 • اتمام كار به معناي اقدام تلقي شده، شرح گزارش را صرفاً بعد از اتمام كار موجه خواهم دانست. نظــــــم و انـــضــــباط اداري را در محيـــــط كـــــاري بـــــا عمــــل خــــود بــــه اثـــــبات رســــانم.
 • رعـــــــايـــــت آراســــتگي ظاهــــــــر و بــــــاطن را رمــــــز مــــــــــوفقيـــــت به حــــــساب آورم.
 • از هرگونه اتلاف وقت خودداري كرده، آن را مصــــداق تضييع حقوق مشتريان به شمار خواهم آورد.
 • در بيان و انعـكاس عملكرد خود، صـــــــادقانه رفتار نموده، از هــــرگونه اقـــدامي كه من را از نيــــل به هدف والاي خود منحرف سازد، پرهيــز كنم.
 • هـــــمواره مصـــمــم باشــــم كه خدمات خـود را با كيـــــفيت مطلــــــوب و به شيــــوه اي مناسب و نــــــوين در اختيار مشتريان شـرکت قرار دهم.
 • اعتقاد من آن است كه همواره راه بهتر و مناسب تري براي ارائة خدمات به مشتريان وجود دارد و بهبود مستمر روش هاي انجام كار، هدف روزمرة شرکت ميباشد.
 • پژوهش، تحقيق، نوآوري و خلاقيت را زمينه ساز تحقق اهداف شرکت و ضرورتي اجتناب ناپذير براي كسب موفقيت محسوب مي كنم.
 • کد خبر: 6 زمان انتشار: 1397/4/27 17:59:25
  ارائه تجهيزات و مواد شيميايي منطبق با گواهی استاندارد ISO17025
  ارائه تجهيزات و مواد شيميايي منطبق با گواهی استاندارد ISO17025

  اين امر بر همگان روشن است که گواهینامه ایزو 17025 آزمایشگاه ها را قادر می سازد تا نشان دهند که کارآمد هستند و نتایج قابل اعتماد را تولید می کنند، همچنین اين گواهی استاندارد بین المللی کمک می کند تا همکاری بین آزمایشگاه ها و سایر سازمان ها بیشتر شود . گزارش های تست و گواهی ها را می توان از یک کشور به کشور دیگر بدون نیاز به آزمایش بیشتر پذیرفت، که به نوبه خود، تجارت بین المللی را بهبود می بخشد. 

  شرکت پارس فراسو با تجربه ای مفید و بالا در خصوص ارائه تجهيزات آزمايشگاهی و مواد شيميايي منطبق با استاندارد ايزو 17025 این امکان را برای موسسات و مجموعه هایی که در حال تجهيز آزمايشگاههای خود می باشند فراهم آورده تا تضمين نمايد کالاهای ارائه شده توسط کارشناسان ايزو 17025 مورد تائيد قرار خواهند گرفت. در حال حاضر در بخش مواد شيميايي آزمايشگاهی شرکت ROMIL انگلستان محصولات خود را با گواهی استاندارد ايزو 17025 ارائه می کند و يا کليه تجهيزات ارائه شده توسط کمپانی های NUVE  ,  FALC و STEROGLASS دارای گواهی IQ , OQ  می باشند. 

 • کد خبر: 5 زمان انتشار: 1393/4/2 9:27:29
  تعميرات کليه تجهيزات آزمايشگاهی - گارانتی شش ماهه
  تعميرات کليه تجهيزات آزمايشگاهی - گارانتی شش ماهه

  هزینه‌های نگهداری و تعمیرات، در مجموع، بخش عمده‌ای از هزینه‌های يک شرکت  را در بر می‌گیرد . به کارگیری سیستم نگهداری و تعمیراتِ خاصِ ، می‌تواند نقش بسیار زیادی را در کاهش قیمت تمام شده محصول نهایی ایفا نماید. اما این تأثیرات تنها محدود به هزینه نبوده و در سرعت ارائه محصول در کل زنجیره تامین، کیفیت محصول، قابلیت اطمینان، چابکی سازمان و عواملی از این دست نیز تأثیرات خاص خود را خواهد داشت که هر یک از آن‌ها محلی از تامل خواهد بود .

  بخش فنی شرکت پارس فراسو در راستای خدمت به مشتريان اعلام می دارد برای اولين بار در کشور تعميرات کليه دستگاههای تخصصی آزمايشگاهی با گارانتی شش ماهه از طرف اين شرکت ارائه می گردد .

 • کد خبر: 4 زمان انتشار: 1393/4/2 9:16:34
  دانشگاه آزاد اسلامی - دستگاه فريزر منفی 90 درجه سانتيگراد
  دانشگاه آزاد اسلامی - دستگاه فريزر منفی 90 درجه سانتيگراد
  شرکت پارس فراسو مفتخر است در راستای ارائه خدمت به مراکز تحقيقاتی و پژوهشی دستگاههای فريزر منفی 90 درجه سانتيگراد کمپانی NUVE را به دانشگاههای آزاد اسلامی واحد پرند , آزاد شهر , کرمانشاه و علوم و تحقيقات خوزستان ارائه نموده است .

  در صورت نياز به دريافت تائيديه های کيفيت از طرف مصرف کنندگان خواهشمند است با اين شرکت تماس حاصل فرمائيد .
 • کد خبر: 3 زمان انتشار: 1393/4/2 8:52:20
  شركت فرآورده‌هاي لبني كاله - روتاری اواپراتور
  شركت فرآورده‌هاي لبني كاله - روتاری اواپراتور

  شركت فرآورده‌هاي لبني كاله با توجه به برترهای دستگاه روتاری اواپراتور مدل : STRIKE 300 از کمپانی STEROGLASS ايتاليا نسبت به برندهای مشابه اقدام به خريد اين از شرکت پارس فراسو نمود .

  از مزایای دستگاه STRIKE 300 می توان به موارد ذيل اشاره کرد :

   

  * دماي محفظه حرارتي از طريق ريـزپردازه و بصورت ديجيتالي كنتـرل و تنظيـم و روي صفحه نمايشگر نشـان داده مي شود.
  * گستره دمايي آن تا 185 درجه سانتيـگراد با دقت عمل 2/0 + درجه سانتيگراد می باشد .
  * با استـــــــفاده  از كنتــرل ريز پـردازه اي مي تـوان ســــــرعت چرخش فلاسك را كه بين 0 تا 280 تنظيم نمود .
  * يکی از قابليت های اين دستگاه امکان تغيير زاويه بالن تبخير در قسمت حمام دستگاه می باشد , با امکان ميتوان ميزان سطح تماس بالن تبخير با محلول داخل حمام را کم يا زياد کرد .
  * صفحه نمايش لمسی و قابليت نمايش همزمان چندين پارامتر از قابليت های دستگاه روتاری اواپراتور مدل : STRIK 300 می باشد
 • کد خبر: 2 زمان انتشار: 1393/3/24 19:08:33
  آزمايشگاه فارابی زنجان - اندازه گيری فلزات سنگين در خون
  آزمايشگاه فارابی زنجان - اندازه گيری فلزات سنگين در خون
  محققان تاكید كردند: افزایش غلظت سرب در جریان خون خطر مرگ و میر ناشی از بیماریهای قلبی عروقی را به میزان قابل توجه و نگران كننده‌ای افزایش می‌دهد.

  سرب یك فلز سمی‌ است و تاثیرات مخربی روی سلامت افراد به جای می‌گذارد . در گذشته نیز نتایج مطالعات گوناگون این تاثیرات مخرب و بیماری زا را تایید كرده‌اند.

  آزمايشگاه فارابی زنجان با مديريت آقای دکتر حسن شعاعی با تجهيز آزمايشگاه به دستگاه آناليز فلزات سنگين مدل : IONIX از کمپانی Steroglass ايتاليا به عنوان اولين آزمايشگاه در استان زنجان اقدام به اندازه گيری فلز سرب در حد ppm , ppb , ppt در خون اقدام نموده اند .

  از آنجایی که فلز سرب دارای اثرات مخرب زيادی بر بدن انسان دارد لازم است جهت پيشگيری اقدامات زير را به صورت دوره ای انجام داد .

  * اندازه گیری سطح سرب خون در همه کودکان در سن ۱۲-۹ ماهگی و اندازه گیری مجدد در ۲ سالگی .
  * بررسی سطح سرب خون برای افرادی که در تماس شغلی با سرب می باشد .
  * مشاوره خانواده درباره منابع احتمالی سرب و روش های کاهش مواجهه با سرب .
 • کد خبر: 1 زمان انتشار: 1392/7/1 11:32:17
  شرکت پتروشيمی اروند
  شرکت پتروشيمی اروند
  در راستای خدمت به صنعت نفت , گاز و پتروشيمی کشور بار ديگر , شرکت پارس فراسو توانست با تکيه بر کيفيت بالای کالاهای خود از شرکت ROMIL مواد شيميايي مورد نياز آزمايشگاههای شرکت پتروشيمی اروند بزرگترين زنجيره PVC جهان را به مدت يکسال تامين کند . همچنين اين شرکت به عنوان يکی از بزرگترين واردکنندگان مواد شيميايي از شرکت ROMIL انگستان و ارائه کالا به صورت مستمر به پتروشيمی هایی نظير شهيد تندگويان , خوزستان , فجر و ... بتواند با توجه به کيفيت بالای کالاهای خود ساير مراکز را نيز تحت پوشش خود در آورد .