معرفی بخش خدمات تجهیزات آزمایشگاهی

بخش خدمات پس از فروش شرکت پارس فراسو با دارا بودن کادری مجرب و داشتن تجربه ای بالا در زمينه ارائه خدمات پس از فروش , تعميرات و آموزش دستگاههای آزمايشگاهی و همچنين پشتيبانی فنی محصولات شرکت هایی اروپايي که پارس فراسو نماينده انحصاری آنها در ايران مي باشد آمادگی ارائه هرگونه خدمات در هر لحظه را به مشتريان دارا است .

از آنجايي که حتی بهترين دستگاهها از نام آورترين برندها نيز گاهی دچار ايرادهايي خواهند شد و نياز به سرويس پيدا خواهند کرد , از اين رو مشتريان می بايست در هنگام خريد و انتخاب يک دستگاه , بخش فنی و خدمات شرکت ارائه کننده را مورد ارزيابی قرار دهند و بخش خدمات پس از فروش را به عنوان يکی از مهمترين ارکان در معادلات خريد خود بدانند .

همچنين يکی از مزيت های بخش فنی شرکت پارس فراسو امکان ارائه گواهی کاليبراسيون جهت دستگاههای تعمير شده به مشتريان می باشد . با توجه به دوره های متعدد کارشناسان اين شرکت در کمپانی های توليد کننده که اين شرکت نماينده انحصاری آنها را دارا می باشد مشتريان محترم در وقت و هزينه های مختلف صرفه جويي می کنند . همچنين شرکت پارس فراسو اين امکان را دارد که با توجه به تجربيات خود در زمينه تعمير و راه اندازی دستگاههايي که به هر دليلي فاقد پشتيبانی شرکت های فروشنده می باشند , اقدام نمايد .